Elis byla týden bez nás a strašně vyrostla ♥️ Nejmenší ze všech sourozenců a nakonec je asi přeroste všechny 🤣
Nerada dávám své psy na hlídání, protože je něčemu učíte a když špatně vyberete „hlídače“, vrátí se vám rozmazlení a většinou si přitáhnou i nějaký ten „zlozvyk“, který pak blbě odbouráváte. Taky proto, že jsem zvyklá brát je se mnou všude, kam se vydám – ať už jsou to lesy, hory, cizina, nebo jen výlet za humna na 2h a když se mnou někam nejedou, je to pak pro mě dost divný – vždy to tak ale nejde.
Psím hotelům jsem se vyhýbala úplně – jednak kvůli penězům, ale hlavně proto, že neznám majitele žádného hotelu osobně a tak vlastně vůbec nevím, komu psa dávám, což je blbý. Jenže né vždy mám možnost dát je na hlídání někomu, koho znám a věřím mu. A tak se stalo, že jsem přes recenze, známé a známé známých narazila na Psí Hotel Tlumačov.
No a Elis už tam byla dvakrát  Ikdyž se mi s ní vždy spatně loučí, protože jsem na ní dost závislá, tak vím, že tam bude spokojená a bude s někým, kdo psy miluje a umí to s nimi. Takže jestli tady mám někoho z okolí, kdo by potřeboval občas svého přítele pohlídat, doporučuji všemi deseti. Kromě toho majitelka hotelu je velice příjemná a upřímná a kdybych stále tak nespěchala, nejspíš bych se tam zakecala minimálně na půl dne ♥️
Jak to máte vy? Berete své psy na dovolené, nebo je naopak neberete nikam?